Crello запускає бібліотеку royalty-free контенту без правил для атрибуції і лімітів на скачування

Графічна дизайн-платформа Crello запустила Unlimited, бібліотеку royalty-free контенту без обмежень на атрибуцію та скачування. Наразі Crello Unlimited – це 1М + якісних фото, векторної графіки і відео, які можна завантажувати та використовувати без обмежень і посилання на джерело – та без додаткової плати. До осені 2021 року кількість файлів зросте до 6 мільйонів.

Жодна графічна платформа або фотосток не пропонує бібліотеку royalty-free файлів такого розміру і якості без ліміту на скачування за такою низькою ціною.

Зазвичай, доводиться обирати між платними бібліотеками з лімітами на скачування і платою за кожен файл та безкоштовними стоками з картинками, які використовують усі та часто.

Підписка Crello Pro, що дає доступ до Unlimited, коштує $7.99 на місяць при оплаті за рік або $9.99 при щомісячній оплаті. Користувачі безкоштовної версії Crello теж отримують доступ до безлімітного скачування, але повинні вказувати джерело контенту.

У Crello Unlimited дуже зручно шукати контент завдяки детальним фільтрам, а також легко імпортувати його в онлайн-редактор Сrello, щоб створювати дизайн-проекти за допомогою шаблонів.

“Ми знімаємо всі бар’єри, які можемо, для креативної свободи наших користувачів. Ми чудово розуміємо, що вони хочуть сконцентруватися на бізнес-цілях, а не на лімітах, – говорить Вадим Нехай, CEO у Сrello. – Ми створили Crello, щоб спростити життя маркетологам і бізнесу, у яких немає професійних дизайн-навичок або бюджету, але є потреба зробити свій бренд привабливим для клієнтів. Сьогодні ми запускаємо Crello Unlimited, щоб дати їм можливість бути оригінальними, виділятися на тлі інших – і заробляти “.

Крім доступу до бібліотеки Unlimited, підписка Crello Pro дає:

  • Доступ до онлайн-редактора.
  • Безлімітна кількість завантажень проектів з редактора.
  • Можливість додати в редактор фірмові стилі – кольори, шрифти і логотипи, щоб усі складові бренду були під рукою для будь-якого проекту.
  • Інструмент видалення фону із зображень – Background remover.
  • Можливість запрошувати членів команди і створювати дизайн разом.
  • 200 млн фото та відео від Depositphotos (платних і безкоштовних).

Related Posts