Прийняття Урядом України низки важливих рішень щодо запровадження нової системи відкритих електронних торгів для продажу необробленої деревини стало важливим кроком до подолання корумпованих схем та тіньового ринку. Тепер же важливим напрямом діяльності стане встановлення справедливої ринкової ціни кубометру деревини, а також формування оптової вартості на чесних засадах.

На сьогоднішній день продаж деревини в Харкові відбувається в системі Прозорро.Продажі та її акредитованих майданчиках, яким є Українська Універсальна Біржа. Хоча дана система за роки існування в Україні вже зарекомендувала себе як надійна, все ж українців завжди хвилює питання чесності під час проведення торгів. Варто зазначити, що для забезпечення дотримання прозорих умов залучені спеціалісти системи Прозорро.Продажі та спеціальні державні органи. Також, основним способом контролю за дотриманням законодавства виступають самі учасники системи, які мають право в режимі реального часу дивитися як проходять торги з продажу лісу. 

Дізнатися які зараз діють оптові ціни на деревину в Харкові та інших містах України можна після проходження реєстрації на сайті УУБ та сплати страхового внеску. Дані процедура нескладна, а на допомогу вам завжди готові прийти спеціалісти біржі.

Як купити деревину в Харкові по оптовим цінам на Українській Універсальній Біржі

Після реєстрації кожен користувач системи може знайти вигідні пропозиції щодо співпраці, а також лоти з оптового продажу деревини різних порід у Харкові та по іншим областям країни. Прийняття Урядом закону ” Про товарні біржі” зробило продаж лісу можливим тільки на електронних біржах. Такий крок був необхідний для того, щоб лісові господарства більше не могли спеціально завищувати чи знижувати вартість необробленої деревини для окремих клієнтів. Також на майданчику УУБ чітко фіксуються вся інформація щодо кількості, породи, якості деревини та її продажу. Встановлення кінцевої вартості кубометра дерева відбувається в результаті змагань на торгах. 

Прийняти участь в онлайн аукціонах на майданчику Української Універсальної Біржі можна за допомогою фахівців ресурсу, які надають всю необхідну інформацію та знають як отримати перемогу в боротьбі за вигідний лот навіть новачкам. На ресурсі діють прозорі та чесні умови, які постійно моніторяться користувачами системи. Подача пропозицій до різних лотів відбувається в режимі інкогніто, щоб перешкодити домовленості з організаторами торгів. Наразі питання встановлення справедливої оптової ціни на такий продукт як деревина залишається актуальним. На даний товар є високий попит, що провокує розвиток конкуренції, що позитивно позначається на формуванні вартості кубометра. Дізнатися більше інформації про особливості проведення аукціонів відкритого типу можна за посиланням на сайт https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/optovye-tseny-na-drevesynu-v-harkove-y-drugyh-gorodah-ooo-uub/

Related Posts