Сьогодні LEGO Group оголосила, що улюбленець фанів Luigi™ приєднається до всесвіту LEGO® Super Mario™: було представлено нові Пригоди LEGO Super Mario зі Стартовим набором Луїджі. Новий продукт дозволить дітям поринути в нові захопливі пригоди з фігуркою LEGO Луїджі в зеленій уніформі.

Інтерактивна й довгоочікувана фігурка LEGO Луїджі стала частиною найновішого доповнення лінійки LEGO Super Mario як результат унікального партнерства з Nintendo, що відкрило абсолютно новий спосіб гри з наборами LEGO. Хоча в основі LEGO Super Mario — традиційні цеглинки, гра з ними унікальна тим, що діти можуть вільно збирати рівні для Super Mario та по-новому, цікаво й інтерактивно оживляти фігурки LEGO Маріо та LEGO Луїджі.

Новий стартовий набір, з сьогоднішнього дня доступний для передзамовлення, далі розширює захоплюючий та інтерактивний всесвіт LEGO Super Mario та представляє дітям Луїджі — брата Маріо та його напарника у багатьох пригодах.

LEGO Луїджі має впізнавану й чарівну особистість та унікальний голос. Фігурка на одну пластинку LEGO вища за LEGO Маріо — у повній відповідності до культового вигляду та рис Луїджі.

Аналогічно стартовому набору «Пригоди з Маріо», цей новий набір є додатковою точкою входу до світу LEGO Super Mario; він сумісний зі стартовим набором Маріо, усіма розширеннями, колекційними наборами персонажів та наборами підсилень. Обидва стартових набори пропонують прихильникам майже нескінченну кількість шляхів до розширення, перебудови, кастомізації та створення власних пригодницьких ландшафтів для дуже інтерактивної гри з LEGO Маріо або LEGO Луїджі. Створений за тією ж технологією, що і його брат, LEGO Луїджі має датчик кольору, рідкокристалічний екран для показу різноманітних реакцій на рух, а також аудіодинамік, з якого лунають культові звуки й музика з відоігор серії Super Mario.

Отримавши LEGO Луїджі, діти у віці 6+ років можуть «прокачати» свою гру, додавши нові елементи до LEGO Super Mario. Рухаючи LEGO Луїджі від стартової труби до фінішного прапору, гравці можуть заробляти віртуальні монетки за проходження рівня в реальному житті. Для цього вони мають долати з LEGO Луїджі поворотну гойдалку, взаємодіяти з новим рожевим Йоші та перемагати Бум-Бума та Гумбу-скелета. Стартовий набір 71387 «Пригоди з Луїджі» містить коричневі цеглинки, які відповідають ігровій зоні Вежі та на які LEGO Луїджі реагуватиме новим звуком, а також блок зі знаком питання, який даруватиме захопливі додаткові винагороди. Лінійка LEGO Super Mario пропонує унікальний ігровий процес, в якому гравці будуть миттєво винагороджуватися за творчі способи будівництва й гри.

Ця новина також була представлена у відео, опублікованому сьогодні LEGO Group і Nintendo.

«Ми дуже раді додати брата-близнюка Маріо — Луїджі — до сім’ї LEGO Super Mario у складі нового стартового набору «Пригоди з Луїджі», — сказав Такасі Тедзука, виконавчий керівник і продюсер ігор Nintendo Co., Ltd. «Вітайте його як товариша у своїх пригодах у світі LEGO Super Mario. Разом із Маріо Луїджі створить нові способи цікавої гри. Я з радістю очікую на неймовірні подорожі, які діти влаштовуватимуть для цих двох персонажів».

«Гра в LEGO дозволяє дітям вивільнити свою уяву, і ми дуже раді, що з’явився Луїджі, який допоможе їм створити ще більше пригод LEGO Super Mario», — заявила Джулія Голдін, директорка з маркетингу LEGO Group. «Усі люблять Луїджі! В нього унікальна особистість, зелений кашкет та впізнавані вуса. Фани усього світу питали про нього, і ми дуже раді додати його до цього інтерактивного ігрового комплекту, який дійсно змінює те, як люди грають у Super Mario та LEGO».

Стартовий набір «Пригоди з Луїджі» складається з 280 блоків. Його можна будувати, перебудовувати та поєднувати з усіма іншими наборами LEGO Super Mario, випробовуючи безліч захоплюючих варіантів нових світів LEGO Super Mario, і безкінечно отримувати від них задоволення. Безкоштовний застосунок LEGO Super Mario, розроблений LEGO Group, сумісний з усіма продуктами LEGO Super Mario та відстежує набрані бали, заохочуючи гравців до подальших перебудов. Застосунок пропонує інструкції з будівництва рівнів, креативні поради та безпечну платформу, на якій діти можуть обмінюватися ідеями, щоби продовжувати грати у нові та ще більш творчі способи.

Стартовий набір «Пригоди з Луїджі» LEGO® Super Mario™ доступний для передзамовлення з сьогоднішнього дня на сайті www.lego.com/preorder-luigi та у вибраних торгівців роздрібної мережі. Загальний продаж у світі почнеться з 1 серпня 2021 р. На сайті www.lego.com/supermario та в роздрібній мережі (набір 71387 надійде у магазини Японії 10 липня). Рекомендована роздрібна ціна на стартовий набір «Пригоди з Луїджі» — 59,99 євро/дол. США.

Related Posts