Мережа АЗК WOG спільно з партнером ТОВ «Пежо Сітроен Україна» підбили підсумки акції «Mokka WOGOНЬ». Головний приз – новенький WOW-кросовер Opel Mokka – виграв Олег Чапляк зі Львівщини. 28 грудня організатори акції вручили йому ключі від авто.

Розіграш головного призу відбувся 21 грудня у прямому ефірі радіостанції Люкс ФМ. Загалом до акції долучилися понад 472 тис. клієнтів WOG. Можливість взяти участь у розіграші авто отримали 93 щасливчики, у кого на конкурсному барабані випала секція «20 л пального та шанс виграти авто Opel Mokka». Переможцем став Олег Чапляк зі Львівщини, який отримав акційний чек за заправку в с. Калинівка Київської області. Зазначимо, що компанія WOG взяла на себе витрати, пов’язані зі сплатою обов’язкових податків з виграшу.

«Разом із сім’єю їхали у гості до рідних. Заїхали в Калинівці на WOG. Заправилися. Нам запропонували долучитися до акції “Mokka WOGОНЬ”, де можна було виграти новенький Opel Mokka. А чому б ні? Виконав умови, зареєструвався на сайті акції й миттєво виграв 20 л пального та шанс стати власником автомобіля. А 21 грудня мені зателефонували з Люкс ФМ, де компанія WOG проводила розіграш, та повідомили, що став щасливчиком, якому дістався Opel Mokka. Це неймовірно! Авто я дарую своїй дружині, в якої нещодавно був день народження. Ця перемога є доказом того, що все можливо. Головне – вірити, пробувати власні сили, й фортуна обов’язково посміхнеться. Тому й надалі долучатимуся до акцій від WOG», – розповів переможець акції «Mokka WOGОНЬ» Олег.

Нагадаємо, безпрограшна акція «Mokka WOGOНЬ» тривала на автозаправних комплексах мережі по всій країні з 1 листопада по 19 грудня 2021 року. Для участі в розіграші достатньо було заправити авто на 30 і більше літрів пального з картою PRIDE або через сервіс WOG PAY. Кожен учасник отримав гарантований приз: знижку на якісне пальне до 3,00 грн/л бонусами на картку PRIDE, знижку 50% на найкавовішу каву або чай, знижку 50% на крутезний хот-дог, або 20 літрів пального та шанс виграти автомобіль Opel Mokka.

Related Posts