1 вересня стартував третій всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Твори різдвяну дивокаву» від WOG, який набув неймовірної популярності – минулого року свої твори надіслали понад тисяча юних творців. Цьогоріч знов три малюнки-переможців стануть основою дизайну зимової серії горнят WOG.

Святкові стаканчики з’являться по всій мережі АЗК WOG та WOG CAFE в день Святого Миколая – 19 грудня. Автори кращих робіт також отримають заохочувальний приз – сімейний вікенд у мальовничому готелі Rixos Прикарпаття.

«Ми проводимо конкурс на кращий дитячий малюнок, який стає основою дизайну наших святкових горнят, третій рік поспіль. Адже «Твори різдвяну дивокаву» набув надзвичайної популярності. У 2019-му свої роботи надіслали 800 юних авторів. Минулого року ми отримали понад тисячу неймовірних малюнків, створених з любов’ю та пронизаних добром й дитячою безпосередністю. Разом з тим, новорічні горнята з веселими малюнками користуються неабияким попитом у наших клієнтів. Приємно спостерігати за їх мимовільними усмішками, коли вони беруть до рук ці дивовижні стаканчики. Тому ми з нетерпінням чекаємо нові твори юних художників, на яких вони розкриють своє баченням казки й новорічно-різдвяного дива», – говорить Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Дитячі малюнки на новорічно-різдвяну тематику прийматимуться з 1 по 21 вересня 2021 року на сторінці конкурсу та в Instagram. WOG не застосовуватиме до конкурсних робіт жодних додаткових критеріїв окрім тематики: кожна дитина у віці до 16 років отримає змогу реалізувати будь-які ідеї на свій розсуд.

Для участі у змаганнях необхідно виконати кілька кроків:

  1. Власноруч намалювати малюнок на новорічно-різдвяну тему.
  2. Сфотографувати чи відсканувати малюнок*.
  3. Завантажити малюнок на сторінку конкурсу https://dyvokava.wog.ua/ або розмістити його в Instagram з хештегом #різдвянадивокава2021* (при завантаженні малюнка в Instagram у дописі необхідно зазначити ім’я та вік автора твору, а також місто).
  4. Зберегти оригінал малюнку до оголошення переможців конкурсу**.

Переможці будуть обрані під час відкритого онлайн-голосування на сайті конкурсу з 22 по 24 вересня. Результати змагань організатор оприлюднить 27 вересня на сайті wog.ua, а також на офіційних сторінках WOG у Facebook та Instagram. Автори трьох малюнків, що наберуть найбільшу кількість голосів, будуть визнані переможцями. Саме їх твори прикрасять новорічні горнята WOG.

Напої  у святкових горнятках з дизайном від юних художників можна буде придбати на всіх АЗК WOG та WOG CAFE протягом зими – з 19 грудня 2021 року по 28 лютого 2022 року.

Нагадаємо, минулого року три роботи з найбільшою кількістю голосів були нанесені на зимові горнятка WOG CAFE та викликали чимало позитивних емоцій, щирих посмішок, дарували більше радості, щастя та тепла кожному клієнту мережі. Так, лідером глядацьких симпатій став малюнок із зображенням новорічного оленя за авторства трирічної Моніки із міста Рівне. Друге місце отримав малюнок зі Снігуркою та святковою ялинкою від Поліни з Павлограда. Дівчинці 7 років. Композиція із дітьми, які прикрашають новорічну ялинку, посіла третю сходинку конкурсу. Автор твору – одинадцятирічна Анна з Луцька. Всі переможці отримали дивовижний сімейний вікенд у готелі Rixos Прикарпаття та додаткові заохочувальні призи.

Ознайомитися з офіційними правилами участі в конкурсі «Твори різдвяну дивокаву» можна тут

*Наймолодші учасники конкурсу для виконання 2, 3 та 4 кроків можуть сміливо залучати батьків, старших братиків або сестричок 😊

**Авторам творів, які переможуть, потрібно до 1 жовтня поточного року надіслати оригінали малюнків за адресою: м Київ, Спортивна площа 1, БЦ Gulliver, компанія WOG, з позначкою «Конкурс “Твори різдвяну дивокаву”»

Related Posts