GeoComply – одна з найбільших міжнародних компаній-розробників рішень для забезпечення кібербезпеки і попередження цифрового шахрайства з українським R&D офісом анонсує проведення хакатону TechSprint «Hacking Child Protection».

TechSprint

Подія відбудеться онлайн у червні-липні за підтримки некомерційної організації, яка рятує дітей від сексуального насильства – Child Rescue Coalition.

Якщо ви розробник, програмер, дизайнер чи інноваційний мислитель, що любить та знає технології, це ваша можливість використати свої навички на благо суспільства та допомогти посилити міри по захисту дітей у діджитал просторі.

Задля участі потрібно подати заявку до 27 червня включно за посиланням https://www.fightchildexploitation.com/register/

За результатами хакатону, шість команд-фіналістів візьмуть участь у прямому ефірі Demo Day від організаторів, який пройде 20 липня, та зможуть поділитися своїми інноваційними прототипами зі світовою аудиторією.

Учасники отримають:

  • Консультації від технічних лідерів;
  • Грошові призи для 3 кращих команд ($6000, $3000 та $1000 відповідно за перше, друге та третє місця);
  • Шанс створити технології, які змінюють життя під наглядом глобальних експертів з кібербезпеки!

Перед командами будуть стояти дві задачі – це викриття геолокації злочинця/жертви, а також рішення проблеми перекладу повідомлень (якщо листування ведеться іноземною мовою).

Журі оцінюватиме пропозиції команд за такими принципами:

  1. Інноваційність. Чи думала команда нестандартно? Чи рішення вирішує проблему по-новому?
  2. Вплив. Як рішення вплине на ситуацію? Наскільки ефективно воно може виконати поставлене завдання?
  3. Придатність. Чи є рішення застосування в реальному світі? Чи може воно вписуватися в існуючі процеси та робочі процеси?

Деталі на офіційному сайті TechSprint «Hacking Child Protection» https://www.fightchildexploitation.com/

Про організаторів:

GeoComply – одна з найбільших міжнародних компаній-розробників рішень для забезпечення кібербезпеки і попередження цифрового шахрайства з українським R&D офісом. Заснована у 2011 році в Північній Америці. А з 2012 року представлена в Україні. Сьогодні в українському підрозділі працює 160+ інженерів та менеджерів. Офіси GeoComply працюють також в Канаді, США та В’єтнамі. Серед клієнтів розробника такі гіганти світового ринку як: BBC, Warner Bros, Viacom і Amazon Prime, Draft Kings та ін. ПО компанії встановлено на понад 400 мільйонах пристроїв по всьому світу. Сервіси, які пропонує компанія, базуються на геолокаційних даних. За допомогою  програмної продукції компанії за декілька секунд можна перевірити точність місця знаходження, зупинити користувача-шахрая чи попередити про підозрілу активність. Місія компанії – створити безпечне цифрове майбутнє, у якому захищеність інформації не викликатиме сумнівів.

Related Posts