Будьмо! Гей! Цей заклик старший за кожного з нас і веде початок з часів українського козацтва, якщо не раніше. Будьмо означає бажання жити, настанову бути сильними та щиру любов до свого народу. Саме це слово вибрала назвою для благодійного проєкту група професіоналів барної індустрії України.

Рецепт коктейлю Будьмо

Суть проєкту BudmoUA у тому, що бари з різних країн організовують благодійні івенти для гуманітарної допомоги Україні. Крім того, в їхньому меню з’явиться коктейль BudmoUA, всі кошти від якого підуть на обіди для більш ніж 16-и тисяч українців, які потребують цього найбільше. Все просто –  іноземці п’ють, щоб українці, що потрапили у скрутне становище, мали змогу поїсти.

Щоб привернути ще більше уваги до ініціативи, творці проєкту звернулись за допомогою до креативного агентства idealers. Команда агентства розробила ідею комунікаційної компанії, а точніше рецепт нового коктейлю BUDMO основними інгредієнтами до якого є Bravery, Unity, Dignity, Motivation, Optimism. В рамках комунікації idealers оновили візуальне відображення бренду та створили презентаційний ролик проєкту Budmo.ua.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kate Mikhaylenko (@katemikhaylenko)

Крім гуманітарної допомоги, проєкт прагне поділитися українською традицією, нашою культурою та гостинністю. Ініціативу вже підтримали бари із 6 країн. А завдяки співпраці з рекламниками idealers, до неї приєднається ще більше друзів України. Тепер, перш ніж випити коктейль, іноземці по всьому світі будуть говорити «Будьмо!». І зовсім скоро всі разом ми зможемо підняти келих за нашу перемогу!

Related Posts