Компанія «Karma Digital»* — офіційний дистриб’ютор JBL в Україні повідомила про нового амбасадора світового бренду JBL — суперзірки ді-джея Мартіна Гаррікса.

Мартін буде тісно співпрацювати з JBL в презентаціях продуктів, заходах та кампаніях. JBL роками є супутником Гаррікса, і він завжди носить із собою навушники JBL, щоб мати доступ до музики в дорозі. Спільне захоплення, створення веселих і щасливих моментів за допомогою музики. Амстердам, 22 квітня 2021 р. — один із наймолодших та найуспішніших ді-джеїв та продюсерів, Мартін Гаррікс, є суперзіркою, який приєднався до аудіо-бренду JBL як один із амбасадорів світу. Мартін стане ідеальним обличчям майбутніх продуктових кампаній та живих виступів на заходах JBL.

Ді-джей Мартін Гаррікс

«Якийсь час JBL був моїм аудіо-брендом, тому я дуже радий, що тепер можу назвати себе амбасадором світового бренду». Мартін Гаррікс сказав: «Я завжди оточений музикою, тому творча співпраця з ними — це можливість, від якої я не міг би відмовитись».

«Ми бачили, як ентузіазм, хвилювання та життєва енергія Мартіна викликають у величезних стадіонів людей найвищі емоції задоволення. У JBL ми створюємо продукти надаючи емоції та найкращий звук, який поєднує людей у всьому світі », — сказав Ральф Сантана, директор з маркетингу в HARMAN. «Ми раді, що Мартін є амбасадором. Він приносить енергію, яка об’єднає та надихне наших шанувальників JBL по всьому світу, і ми не можемо дочекатись початку нашої співпраці».

Ді-джей Мартін Гаррікс

Ді-джей Мартін Гаррікс

Мартін Гаррікс, будучи хедлайнером найбільших фестивалів, покорюючи нові території, співпрацюючи з найбільшими
зірками, та є засновником власного звуко записуючого бренда. Мартін Гаррікс приєднується до вражаючої команди амбасадорів JBL, включаючи футбольних зірок Вірджилія ван Дейка та Лукаса Ернандеса і музичну зірку Бебе Редша, з якою Гаррікс створив неймовірний хіт 2016 року «In the Name Of Love». Його партнерство з JBL має бути неймовірним.

Ді-джей Мартін Гаррікс

Ді-джей Мартін Гаррікс

*Компанія «Карма Діджитал» з 1996 року представляє на ринку України продукцію найбільших європейських і американських виробників світло-, аудіо- та відео-техніки: Harman Group (AMX, AKG, Arcam, harman / kardon, Infinity, JBL, JBL Synthesis, JBL PRO, Lexicon, Mark Levinson , Revel), Piega, Van Den Hul, Elac, Core Brands (Aton, Elan, Sunfire, Niles, Xantech), Ground Zero, Sharp, JVC, Screen Research, Lutron, RTI, iPort, Stewart Filmscreen.

Related Posts